بازی‌های برتر امسال را بشناسید و از بازی کردن با آن‌ها لذت ببرید و ساعات خوشی را برای خود رقم بزنید. بازی‌های کامپیوتری امروزه سن و سال نمی‌شناسد، کودکان و حتی بزرگسالان به بازی‌های امسال علاقه بسیار زیادی نشان داده‌اند. با تیم تولید محتوا میجو همراه باشید تا مروری بر بهترین بازی‌ها داشته باشیم.

بازی Kingdom Hearts 3

1- Kingdom Hearts 3         

یکی از بهترین بازی‌های امسال بازی kingdom Hearts 3  است. این بازی برای پلتفرم‌های ps4 و Xbox one طراحی شده است. جالب است بدانید، kingdom Hearts سن و سال نمی‌شناسد و همه سنین علاقه بسیار زیادی به این گیم هیجان انگیز دارند. البته ناگفته نماند، داستان kingdom Hearts تا حدودی پیچیده است و همچنین تعداد کاراکترهای موجود در آن نیز زیاد است و هیجان انگیزترین قسمت این بازی هم تیمی شدن با گوفی و دیزنی است. در اینجا زمانی که مبارزه شما به پایان می‌رسد، می‌توانید سوار یک کشتی شوید و ساعات‌ها به آسمان پر ستاره چشم بدوزید و صورت‌های فلکی را برای خود پیدا نمایید. همچنین می‌توانید به جای زل زدن به آسمان به دنبال مواد غذایی برای پخت و پز در اطراف باشید.

بازی  Resident Evil 2 Remake

2- Resident Evil 2 Remake

یکی دیگر از هیجان انگیزترین بازی‌های سال 98 ،  Resident Evil 2 Remake است.  Resident Evil 2 Remake برای پلتفرم‌های PC، ps4، Xbox طراحی شده است. ایده اولیه آن برگرفته از sweet home است. این عنوان اولین بار در سال 1989 توسط کپکام ارائه شد و جالب است بدانید  Resident Evil 2 Remake یکی از بازی‌های شروع کننده سبک ترس و بقا محسوب می‌شود. عنوان Remake در واقع عمان عنوانی است که سبب شده است نسخه اصلی جذاب‌تر به نظر بیاید. داستان آن به این صورت است که فرد کاربر در یک اتاق کوچک پر از زامبی و هیولا قرار می‌گیرد و همچنین یک غول قوی هیکل نیز برای پیدا نمودن شما وجود دارد. توجه نمایید اگر با سرعت زیاد فرار کنید، غول به سرعت صدا شما را خواهد شنید و به زودی شما را پیدا می‌کند. هیجان  Resident Evil 2 Remake به دلیل گرافیک فوق العاده و موسیقی دلهره آور بسیار بالا است. اگر به دنبال بازی‌های هیجان انگیز هستید، پیشنهاد می‌شود  Resident Evil 2 Remake را تنها یک بار امتحان نمایید Resident Evil 2 Remake به عنوان دومین بازی برتر شناخته شده است.

 بازی  Metro Exodus

3- بازی  Metro Exodus

بازی Metro Exodus در پلتفرم‌های PC، Xbox one، ps4 طراحی شده است. در این بازی شما آزادی عمل دارید و به راحتی و با استفاده از استراتژی خود می‌توانید ماموریت‌ها را یکی پس از دیگری را با موفقیت اتمام برسانید. در Metro Exodus هرچه جلوتر بروید، خواهید دید که بر روی ماموریت‌ها تمرکز بیشتری باید داشته باشید و در واقع شما در یک خط داستانی قرار خواهید گرفت. طراحی محیط Metro Exodus بر گرفته از محیط جهان باز است. Metro  جزء پرطرفدارترین‌هاست.

بازی  Apex Legends

4-بازی  Apex Legends

بازی Apex Legends یه عنوان اصلی‌ترین رقیب Fortnite شناخته شده است. این دو دارای سبک بتل رویال هستند. این بازی نیز در پلتفرم‌های PC، Xbox one، ps4 طراحی شده است.Apex Legends دارای طرفداران بسیار زیادی از تمامی سنین است. لازم به ذکر است، این بازی را به صورت رایگان می توانید دانلود و نصب نمایید و به صورت مرتب در حال بروز رسانی است. شاید این قابلیت آن یکی از دلایل اصلی برای علاقه کاربران به این بازی به شمار آید.

 بازی Devli May Cry 5

5- بازی Devil May Cry 5

یکی دیگر از بهترین بازی‌های سال 98 بازی Devil May Cry5 است که در پلتفرم‌های PC، Xbox one، ps4 طراحی شده است. Devil May Cry5 بسیار هیجان انگیز و دارای صحنه‌های اکشن زیادی است. داستان آن ابتدا شاید کمی پیچیده به نظر آید اما با کمی بازی کردن می توانید موضوع داستان را به راحتی درک کنید و با کشتن دشمنان به دنبال هدف بروید.

بازی The Division 2

6- The Division 2

بازی Division 2 یک بازی با سبک شوتر سوم شخص است که باید تمرکز بیشتری برای رویایی با سه گروه از افراد مختلف را داشته باشید. Division 2 افراد را متقاعد می­کند تا تعداد دفعات زیادی آن را تجربه نمایند زیرا در هر بار بازی کردن با قابلیت های جدید از آن رو به رو خواهید شد. The Division2 در پلتفرم‌های pc، xbox one، ps4 طراحی شده است.

 بازی My Time At Portia

7- My Time At Portia

داستان بدین صورت است که باید برای خود یک زندگی تازه و جدیدی در شهر هیجان انگیز Portia بسازید.  My Time At Portia توانسته است نظرات مثبت افراد زیادی جلب نماید و در پلتفرم‌های PC، Xbox one، ps4 طراحی شده است. My Time At Portia توسط Pathea Games توسعه پیدا کرده است که جزء بهترین بازی‌های امسال شناخته شده است. My Time At Portia شبیه سازی شده بر اساس انجام کارهای روزمره همانند کار کردن در معدن، جمع کردن چوب، مزرعه داری، آشپزی و …. در زندگی واقعی است. جالب است بدانید شروع، در یک خانه و کارگاه کوچک است که باید آن را توسعه و رونق دهید تا بتوانید زندگی پیشرفته‌تری را آغاز نمایید. برای موفقیت ، لازم است فردی خلاق باشید تا با اختراعات و استراتژی‌های خود موفق شوید. شایان ذکر است، وب سایت معتبر Games Radar ، My Time At Portia را به عنوان بهترین بازی ماه معرفی نموده است.

اگر علاقمند به بازی‌های رایانه ای هستید، پیشنهاد تیم تولید محتوا میجو به شما این است، حتما بازی‌هایی که به عنوان برترین بازی سال شناخته شده‌اند را امتحان کنید.